Всім привіт. Якби кілька днів тому хтось мені сказав що у Харкові буде легенький сніжок, я б вирішив що та людина з’їхала з глузду. Проте реальність вона така, несподівана. З вікна все виглядало не так епічно, та коли я вийшов на вулицю, зрозумів що селіка сьогодні відпочиває. Вибору там точно не було, до офісу їхати боїнгом. Тож відкопавши обидві автівки від снігу я взяв лексус та поїхав до офісу. Ось такі бувають катаклізми.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/ae88dd1s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/7a88dd1s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/a988dd1s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/b188dd1s-1920.jpg)