Друзі, всім привіт. Хочу вам розказати класну історію, в якій мені довелося брати участь зовсім нещодавно. Не знаю як вам, а мені такі історії повертають віру в людей. Я певен що багато хто з задіяних осіб ні слова не скаже сам, але вони всі, на мій погляд, варті поваги, щонайменше.
Ми всі бачили ті жахливі кадри з Бучі, Ірпеня, Бородянки тощо. Ми всі жахалися, але з визволенням тих населених пунктів з’явилася можливість доправити туди ліки і не тільки. Так згодом все привезуть, але то буде згодом коли бюрократія спрацює а ліки потрібні вже зараз.
Люди почали ходити по аптекам та скуповувати ліки які просять у Бучу, Ірпень та інщі населені пункти. Почала і моя співробітниця Юлия Левинец. Тут вирішили підключитися інші співробітники FlixTech Україна, і робота закипіла. До речі, люди, вам окрема подяка ще за допомогу з раціями.
Продовжувати читання Звіт №5