Всім привіт, це досить проста та дешева доробка. Справа в тому що склоомивач і селіки створює струю на скло. З одного боку, така струя не дуже заважає огляду, а з ішого – скло очищається не надто добре. Найпростіший шлях покращення склоомивача це заміна форсунок. Я взяв форсунки від toyota campry. Замість створення струї вони розпилюють рідину, в наслідок чого скло очищається краще.
Форсунки campry трохи відрізняються від “наших”. Вивід для подачі рідини в них зроблено прямо, а не вбік, тому щоб не згинати шланг я також купив куточки, та з’єднувачі.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/1d1e5a9s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/351e5a9s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/951e5a9s-1920-1215x1620.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/b91e5a9s-1920-1215x1620.jpg)