Привіт народ. Під час поїздки до Києва, точніше на зворотній дорозі у селіки підклинив лівий передній суппорт. Помітив я проблему вчасно тож диск не “уграв”. Я заїхав на Vianor на в’їзді в Бориспіль, га Віанорі той супорт зняли залили WD-шкою та я поїхав далі додому. Доїхав норм Хлопцям з віанору велика подяка.
По поверненню я вирішив зробити повне обслуговування гальмівних машинок. Купив усі рем-комплекти та нові поршні у суппорт.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/54ada09s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/70ada09s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/95ada09s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/472da09s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/cd6da09s-1920.jpg)
Після того як я розібрав та відмив усі деталі суппорта виявилося що мої гальмівні поршні у непоганому стані, та оскільки я вже купив нові зібрав машинки з усього нового.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/3eada09s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/29ada09s-1920.jpg)
З задніми гальмами якихось явних проблем не було, проте зовнішній вигляд дуже різав око. Взагалі то треба було все розібрати, та оскільки я той ще ледащо вирішив пофарбувати їх прямо на місці.
Тож знімаємо колесо беремо шліфувальну машинку і очищаемо їржу. Далі беремо білон жаростійкого грунту, та балон жаростійкої емалі і фарбуємо.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/5a14069s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/3e14069s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/5114069s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/3614069s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/e914069s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/df14069s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/4714069s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/e314069s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/6b14069s-1920.jpg)