Всім привітб цей звіт скоріше подяка одній видатній людині. З допомогою Daniel Krauss ми придбали декілька тепловізійних монокулярів для наших захисників.
Один тепловізор ми віддали до Спецпідрозділ “СХІД” . Ще два тепловізори віддали до “в/ч А0336 при Мінестерстві оборони” (підрозділи Немічева, зараз зветься “Кракен”). Ще один чекаєемо з європи.
Тут я міг би сказати щось нак шталат #StandWithUkraine , але скажу: “Величезне дякую” ці тепловізори дуже потрібні хлопцям і я радий що ми змогли допомогти
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/277750853_5715685961791572_3842775412228989775_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/277681191_5711905935502908_8586138797465991128_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/277675191_5711906652169503_4965725123780343468_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/277670027_5711905932169575_3170625507361387797_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/277584626_5711903935503108_1523198159488211874_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/277533559_5711906052169563_6107136635745620242_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/277147149_5714609061899262_4289096816643398088_n.jpg)