Друзі, всім привіт. Хочу вам розказати класну історію, в якій мені довелося брати участь зовсім нещодавно. Не знаю як вам, а мені такі історії повертають віру в людей. Я певен що багато хто з задіяних осіб ні слова не скаже сам, але вони всі, на мій погляд, варті поваги, щонайменше.
Ми всі бачили ті жахливі кадри з Бучі, Ірпеня, Бородянки тощо. Ми всі жахалися, але з визволенням тих населених пунктів з’явилася можливість доправити туди ліки і не тільки. Так згодом все привезуть, але то буде згодом коли бюрократія спрацює а ліки потрібні вже зараз.
Люди почали ходити по аптекам та скуповувати ліки які просять у Бучу, Ірпень та інщі населені пункти. Почала і моя співробітниця Юлия Левинец. Тут вирішили підключитися інші співробітники FlixTech Україна, і робота закипіла. До речі, люди, вам окрема подяка ще за допомогу з раціями.
Але є одне але, першим пунктом у списку ліків був інсулін. А інсулін то така штука що треба зберігати за певних умов. Тобто купити в себе та відправити новою поштою його не вийде. Гадаю нема потреби пояснювати наскільки то важлива штука для деяких людей.
Оскільки я знаходжусь не далеко від Києва вирішили що інсулін куплю я тут та передам машиною з кимось з волонтерів. По перше треба було визначитись який саме інсулін потрібен та кому передавати. Точно я не знав, тому почав питати волонтерів яких знаю. Тут варто подякувати Irina Mishchenko . Допомогла знайти прямий контакт з людиною. Але з рештою ми вирішили відправити прямо до Бучі. Чому б і ні, коли є можливість.
Знайти волонтерів що їдуть безпосередньо до Бучі та аптеку допомогла Яна Юрченко Романова, до речі, в неї також знайшлось трохи інсуліну щоб передати, а також Яна зібрала ще коробку ліків. Окрема подяка Дария Пономарева за те що допомогла знайти інсулін, який навіть з Черкас везли для нас.
Ще багато людей мені довелося зустріти за той день, і всі вони себе показали з найкращого боку, якщо когось не згадав особисто – вибачте будь ласка. Окрема подяка Колі (водію)
Виявилось що ні в кого немає холодильника, тому довелось купити Холодильник, щоб везти ліки за певної температури.
Станом на зараз вже все передали тож справа зроблена, можна написати.
P.S. До речі, тепер в нас є холодильник, в якому можемо передавати все що має зберігатися охолодженим.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278090446_5725884300771738_20216980305393619_n-224x480.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278071226_5725884760771692_7705814358231759544_n-543x480.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278066323_5725884790771689_3645193982751135547_n-396x480.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278063712_5725884430771725_6733111390419964088_n-640x299.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278050667_5725884287438406_6098115851347393844_n-224x480.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278041773_5725884470771721_3589547961181117460_n-224x480.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278024676_5725884630771705_4592790438343472688_n-640x299.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278021549_5725884787438356_440061550239227042_n-559x480.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278021168_5725884290771739_4235908351342331864_n-640x299.jpg)
Дуже дякую всім хто допомагає.
Тримаємо стрій, все буде Україна!