Привіт друзі. Ще один звіт і подяка всім вам.
Ми придбали ще п’ять тепловізорів для наших захисників, один з допомогою мого давнього друга Justin Gargiulo, а ще один ми купили у співпраці з Яною Юрченко. Решту допомогли придбати ви.
Монокуляри ми вже передали до «в/ч А0336 при Міністерстві оборони» (підрозділ Нємічева). Один віддали людині з “ДШВ 95 бригади“.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/277757878_5723277311032437_89454636374979473_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/277748117_5723277067699128_7258348018460130745_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/277674005_5723276854365816_7433739063025763116_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/277579174_5723276614365840_1196778867811537094_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/277308228_5723277194365782_3224986035538752959_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/279166296_5772962589397242_5127785822493531743_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278449134_5766622053364629_4630158040854811905_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278458771_5766622056697962_8708115711463551165_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278568122_5766622230031278_8684126018773957568_n.jpg)
Тако ж нам вдалося придбати дві рації hytera hp605 для Хлопців з НГУ 3017.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278863339_5772962949397206_7978097659404671041_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278606617_5766618316698336_2237508234686213260_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/279011270_5772963082730526_7239277733981465456_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278776205_5766618183365016_4876224500153187908_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278573529_5766617596698408_150268495675153018_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278348301_5766617910031710_4198744572170432959_n.jpg)
Тут варто додати трохи цікавого. Тепловізори в мене цього разу затримались на деякий час то ж я мав змогу випробувати “іграшку власноруч”.
Дочекався коли на вулиці стемніло та вимкнули освітлення надворі. Своє авто я ще можу якось розгледіти за таких умов, але далі не бачу зовсім нічого, а ось що бачить тепловізор.
Варто відзначити що до більшості об’єктів спостереження дистанція була не така вже й маленька, тому більщість фото виглядають не на стільки чіткими як хотілося б, про те розрізнити можна що там є
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278851479_5756587414368093_2312736978391474224_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278835089_5756587631034738_4937955582973360520_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278827005_5756587417701426_3519070204289095744_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278807770_5756587524368082_4681732103485309483_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278806695_5756587521034749_4900212717324090637_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278803388_5756587627701405_1884207469811346560_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278797378_5756587727701395_6868826159265298685_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278793474_5756587641034737_7847467340275565561_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278791031_5756587517701416_8045907310091339122_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/278790351_5756587411034760_8794572075004593388_n.jpg)