Вітаю друзі.
Ми з вами змогли придбати один мавік 3 та передали його хлопцям з “НГУ 3017“. Це досить вагоме надбання. Також мені вдалося знайти та придбати дата-кабель для програмування рацій, що ми передали раніше. Запити цього підрозділу ми закрили.
Велика подяка всім хто долучився.
Станом на зараз в мене залишається відкритим ще один запит на мавік 3 що надійшов від людини з ДШВ 95 бригада. Ми з вами вже зібрали третину його вартості.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/280498719_5828946720465495_7190625003657643312_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/280368660_5826701030690064_3839116838847905741_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/280239727_5826707540689413_1063593188870197022_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/279869913_5826700344023466_7163408339105857191_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/279698018_5826699890690178_2531958304923282194_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/279542811_5826701647356669_6168674699879639106_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/279365889_5826701934023307_4987972598334812026_n.jpg)