Друзі, всіх вітаю. Ми з вами зібрали кошти, придбали дрон та передали його нашим захисникам. Мій знайомий на фото зараз знаходиться на лікуванні, днями він знову поїде на передок. Завдяки вам, і трішечки мені )), він поїде не з порожніми руками, а повезе DJI Mavic 3, анонімайзер до нього а також пакет турнікетів до ДШБ 95та бригада. Це маленька справа але з таких маленьких справ складається шлях до значно більших перемог. Виграти можливо тільки разом, тому продовжуємо працювати.
А тим часом в нас є нова величезна мета, спілкуючись з різними людьми з різних частин фронту я зробив висновки що на передку зараз дуже складно зі зв’язком, десь трохи кращє, але здебільшого складно. В наших бійців є певна кількість рацій motorola dp4800 та/або dp2400, але більщість із них не мають акумуляторів (де які тримають 5 хвилин, де які 15 хвилин роботи). Я певен, ми можемо допомогти. Треба розшукати акумулятори до моторол, або рації Hytera pd785 (Їх просять з НГУ3005, і вони точно працюють з моторолами та замість них), ми також можемо назбирати кошти та придбати певну кількість рацій Hytera hp785. Про те, чи працюють останні з моторолами треба щє з’ясувати.
Так, ми з вами, щє два місяці тому, передали 20 баофенгів (разом з двома моїми власними) і, на той час, то була величезна допомога, але час іде і адаптуємось, на жаль, не лише ми. Зараз треба вже думати про захищений зв’язок, бо незахищений Орки прослуховують аж гай шумить.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/286213898_5897589360267897_1424841915530736273_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/286130971_5897588570267976_5415063674022299533_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/286084459_5897588833601283_6359562678471090550_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/285807745_5897969950229838_1776488984615741755_n-755x1620.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/285627157_5897976693562497_5515528660783814551_n.jpg)