Друзі, всім привіт. Майже місяць пройшов з останнього звіту, але це не означає що ми місяць нічого не робили.
Останнім часом я все більше і більше займаюсь запитами по зв’язку, а ці запити задовольнити доволі не просто.
Станом на сьогодні ми з вами придбали та передали нашим військовим п’ять крутезних рацій. Три з них поїхали до хлопців з НГУ 3005, та ще дві я передав різним підрозділам що займаються аеророзвідкою.
Тільки уявіть, хлопці що займаються аеророзвідкою не мають захищеного зв’язку і через то не можуть вчасно та приховано передати розвіддані, це ж нонсенс якийсь.
Також передав до НГУ 3005 чотири акумулятори до моторол які мені вдалось знайти в Україні, за доволі прийнятну вартість. Ще чотири батареї зараз чекаємо з штатів.
Сьогодні я почуваюсь наче та людина що задонатила дві гривні на байрактар. Адже прямо зараз я маю запитів більш ніж на сто цифрових рацій, та більш ніж на 300 батарей до моторол. Тобто якщо раптом хтось дасть мені ту сотню рацій – я вже знаю кому їх роздати, і завтра знатиму що комусь треба ще )))
Про те є і приємні надбання, по перше я знайшов де можна купити мотороли 4800, також мені обіцяли уточнити що до hytera pd785, це саме ті рації що потрібні нашим військовим “в ідеалі”. Також, я потроху вивчаю, як той зв’язок працює. Є ще певні “дослідні” напрями, але то поки що за власний кошт, і там я допомагаю здебільшого навичками.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/290688047_5965491610144338_3486709437863459428_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/290716304_5965497883477044_3133232609414546275_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/290658773_5965496073477225_7846338783586562833_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/290891014_5965497880143711_3338019895177678067_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/290949881_5965503193476513_1091018446178201657_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/290836458_5965504046809761_6871276897722528486_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/290754260_5965507370142762_6448676608710494455_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/290736833_5965507756809390_2377308454584604731_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/290734021_5965507366809429_1296221735706278505_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/290733733_5965503186809847_4766144562417607085_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/290716864_5965506816809484_4565323012586422108_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/290716304_5965500353476797_1083290955010227967_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/290586447_5965499560143543_1884121847425865907_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/08/290547485_5965501160143383_234588856485896896_n.jpg)
Тримаємо стрій та наближаємо перемогу