Друзі всім привіт. Так, давно не було звітів, так, я трохи розслабився, але не з допомогою хлопцям, а з написанням звітів. Хто слідкує за моїм facebook бачив і збори і звіти.
Здебільшого ми допомагали хлопцям з 38ї ОМБР.
Щє один мавік
Ми з вами придбали mavic3 для артилеристів з південного напрямку, а Anton Abramchenko Допоміг хлопцям з теплою формою (дуже дякую тобі, друже)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/310834801_6257060984320731_2455043062577044676_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/310836352_6257060987654064_520548979474495967_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/310858648_6257060664320763_3509875540794426851_n.jpg)
Додали тепла
Ми розробили доволі простий проект буржуйки що може бути виготовлений майже будь ким (можете завантажити у дописі в бложику) – за тим проектом люди вже почали виготовляти пічі та передавати на фронт. Тут варто подякувати Андрей Желтоноженко за розробку проекту.
Ми придбали певну кількість пічей у харківського виробника (тут варто подякувати Лиза Волкова)
5 штук для нгу 3017
6 штук для артилеристів на підні (вже в дорозі)
6 штук для Кракена (щє виготовляються)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/309313693_6276163552410474_5557266719085161526_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/310053287_6258507307509432_7110744119305756825_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/310655729_6257061737653989_3755593985217946099_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/310741144_6257061637653999_1271240372766031146_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/310777110_6257061407654022_8219918079113410037_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/311103017_6257061780987318_2948172004273156068_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/311021786_6257061790987317_4455985596877395170_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/311021810_6257061634320666_5426189633612257954_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/310837387_6257061640987332_1853009289782773183_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/310823931_6257061810987315_9160927750922455294_n.jpg)
Знову рації, форма та деякі дрібниці
Придбали щє чотири рації tyt md-uv390. Так, не мотороли, але у хлопців такі вже є і показали себе досить непогано. Також придбали щє трохи форми, і 3G-wifi модем.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/321945962_1618517375265427_6812823298012667385_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/321956209_559877685624408_8109678667943784963_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/322010649_1217939045788887_2889058453105116565_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/322157810_545816667232902_1663950694966384951_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/322416313_2417922231700034_3370791771241746574_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/324595939_576226740749760_2063680625001534622_n-755x1620.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/326531757_1335404580570200_1407450395756836819_n-755x1620.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/326926082_1200522233932747_7804952950345957310_n-755x1620.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/327733700_863751991500971_5987817144283899782_n-755x1620.jpg)
Приблизно в цей же час хлопців перекинули на Бахмутський напрям. І тепер вони піхотний батальйон.
Вирішуємо складнощі з електрикою
Ми придбали генератор, він вже у хлопців у бахмуті.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/315663193_6382819248411570_604024768604039139_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/328105422_3405251899687882_3805557948784490850_n-755x1620.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/328710724_572797108042552_3702287161752311907_n.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/322568870_1764819100585785_3744302812771868746_n.jpg)
На додачу зібрали кошти і придбали батарею ecoflow delta mini.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-03_17-20-42-2.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-04_00-08-37-2.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-04_00-08-37.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-14_22-02-44.jpg)
Транспорт
І на завершення цього звіту, хлопці дуже просили допомогти придбати авто і ми з вами це зробили. Але з купівлею авто все виявилось доволі складно.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-14_22-11-27.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-14_22-11-28-2.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-14_22-11-28-3.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-14_22-11-28-4.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-14_22-11-28.jpg)
Хлопців хотіли нае…ти. І це при тому що людина була “наче” перевірена.
Та людина запевняла що авто вже придбане і їде до України скидала відео та фото того авто навіть було назначено чіткий день та час коли та де авто можна буде забрати. Але замість того щоб з’явитись в домовлений час в домовлене місце людина подзвонила і попросила грошей наперед. Звісно всі все зрозуміли і ні хто грошей не переслав.
Взагалі то я вже міг би написати цілий посібник про те як поводитись щоб не влетіти на волонтерські кошти але шахраї все одно винаходять щось нове кожного дня.
Навіть не уявляєте як у мене “підгоріло”. Я щє можу якось прийняти коли мене нахитать хочуть. Теоретично, я міг би збрехати що купляю для військових. Але тут до тебе звернулись самі хлопці з передка. Ти ж бачиш хто це!!!
Ми почали швиденько шукати інше авто, і очікувано в наш бюджет доволі не просто було знайти щось. Довелось той бюджет збільшити, хоч і не на багато.
З рештою ми знайшли cherokee wj який буде в україні після 20х (цього разу без передплат )та bmw х5 з правим рулем який можна забрати хоч сьогодні. Хлопці поїхали оглянули бмв і дійшли висновку що їх авто цілком влаштовує.
На мій подив, навіть, огляд на сто не виявив вагомих недоліків технічного стану. А за той 3літровий дизель що встановлено в авто доволі хороші відгуки.
Настав час заершити звіт. Як бачите, ми з вами насправді сила і можемо робити дуже значущі речі. Так я знаю, що важко, у багатьох з вас закінчуються ресурси у мене тако ж, але ми не зупиняємось а продовжуємо працювати відновлюючи власні сили та ресурси і знову допомагаємо ЗСУ.