Всім привіт. Селіка мені дісталася буз спойлеру взагалі і це було не дуже добре тому що
- По перше задня частина машини аж занадто легка і не дуже добре чіпляється за дорогу
- По друге, без спойлера машина має такий вигляд наче чогось не вистачає.
Проїхавши кілька разів по трасі я зрозумів що для селіки спойлер це “must have”. Тож почав поглядати які є варіанти. Чесно кажучи, я вже збирався купити спойлер який на мій погляд виглядав більш менш ок, але натрапив на фірмовий TRD. Тож придбав фірмовий.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/73dca25s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/d3dca25s-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/fbdca25s-1920.jpg)
Стан був задовільний тож спойлер було пофарбовано разом з авто та встановлено. Також довелось переробити ліхтар у спойлері тому що світловий елемент у ньому працював так собі. Також була загублена кругла заглушка що закриває місце кріплення ліхтаря. Тож я спроектував нову та надрукував на 3д принтері. Про всяк випадок завантажити її можете тут: https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/zaglushked_u_spoiler.zip
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/3267bb5s-1920-1.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/2267bb5s-1920-1.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/KwAAAgH7P2A-1920-1.jpg)
Тепер трохи про висновки.
- По перше, спойлер працює. На трасі задня частина машини тримається за дорогу значно краще.
- Спойлер важкий, тому коли його встановлюєте треба замінити амортизатори задньої двері.
- Вигляд має наче с заводу, хоча воно майже так і є.