Всім привіт. Перша спроба зміни зовнішнього вигляду авто була невдалою. Тож я, навіть, не був упевнений що продовжу. Готовий “kit” на кшталт голлардо або veilside я купляти не хочу і досі. Хочу щось схоже на GT86 у зовнішності “pandem” (rocket bunny). Складність полягає у тому що не існує фірмового pnadem на celica t23. Було б дивно якби існував, враховуючи вік авто. Тож я, час від часу, проглядав у інтернеті що роблять народні умільці, аж раптом натрапив на акаунт clperfomance та його проект GT23. Це було майже сто відсоткове попадання у те шо я хотів зробити.
То ж я зв’язався з Денисом (так його звуть). Ми вирішили які саме деталі з його “кіта” мені потрібні і трохи згодом я вже отримував посилку у місцевому відділі спецпошти.
Посилка була розміром з добрячий холодильник )). Тож тут маю подякувати, все доїхало ціле.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/EYAAAgJMaOA-1920-911x1620.jpg)
На перший погляд якість була дуже непогана, честно кажучи я і зараз вважаю що якість непогана, про те певні негаразди довелось виправляти. Також цей “кіт” трохи відрізнявся від того як я собі бачив авто. Здебільшого різниця у маленьких деталях, але майже все наше життя складається з маленьких деталей, то ж я почав шукати тут людину що зможе доробити деталі так як я хочу. Такою людиною виявився Костя Коваленко. Почався процесс доробки та підгонки.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20190725_204836-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20190725_204847-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20190725_204856-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20190725_204907-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20190725_204923-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20190725_204934-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20190725_205755-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20190725_205751-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20190725_205747-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20190918_175945-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/0gAAAgChWeA-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/bQAAAgMhWeA-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/wAAAAgKhWeA-1920.jpg)
Неочікувано виникли складності з встановленням переднього бамеру та крил. Ми вже перевіряли кузов авто згідно з мануалом, тож я був впевнений що кузов в мене “ровний”, тому коли виявилось що, наприклад крило у висоту коротше ніж потрібно я був здивований. Тут треба зауважити що деталі пролежали певний час, тож мабуть матеріал дав усадку. Так чи інакше, Костя з Женею все виправили та підігнали, за що їм дуже велике спасибі. Хлопі я розумію що вам не завжди було легко порозумітися, про те результат того вартий.
Про несподіванки розказав тепер про “сподіванки” ))) Очікувано з розширенням кузова колеса загубилися десь вглибині. Взагалі то треба підібрати зовсім інші колеса, але доки на закінчиться історія з двигуном нові колеса мені не світять. Тому я замовив колісні проставки товщиною 40мм, якщо цікаво замовляв у azov_alprom. До речі, передня колія в мене вже ширша від стоку на 20мм через оновлення гальмівної системи.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/ggAAAgAPruA-960.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/QgAAAgAPruA-960.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/wgAAAgAPruA-960.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/MgAAAgAPruA-960.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/cgAAAgAPruA-960.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/4gAAAgAPruA-960.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/YgAAAgAPruA-960.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/ogAAAgAPruA-960.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/kgAAAgAPruA-960.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/IgAAAgAPruA-960.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/EgAAAgAPruA-960.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/eCAAAgAubuA-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20190918_183515-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/4CAAAgAubuA-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/0gAAAgAPruA-960.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20190918_183434-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20190918_183452-scaled.jpg)
З задньою віссю все було трохи складніше (Звісно вісі як такой у селіки немає, та я про уявну вісь задніх колес). Чи то вісь значно вужче від передньої, чи то задні фендери ширші , але 40мм проставок виявилось недостатньо. Тому мі вирішили “дібрати нестачу” проставкою під ступицю.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/wwAAAgGhWeA-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/awAAAgGhWeA-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/gAAAgGhWeA-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/KAAAAgOhWeA-1920.jpg)
До речі для кріплення задніх фендерів ми використали спеціальні заклепки з різьбленням, а фендери закріпили на болтах. Щоб зберегти однаковий зовнішній вигляд на передніх крилах ми також встановили болти, але там вони мають лише декоративну функцію.
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/5gAAAgOhWeA-1920-1215x1620.jpg)
Далі були куплені протитуманні фари ostam з DRL та ліхтарі у передній бампер від subaru brz. Я спочатку шукав від GT86, але за тими кодами знаходились жовті, а мені були потрібні білі. То знайшов їх на ebay:
- SU003-02535 – https://www.ebay.com/itm/SU00302535-Genuine-Toyota-LAMP-ASSY-FRONT-TURN-SIGNAL-LH-SU003-02535/182382106704
- SU003-02534 – https://www.ebay.com/itm/SU00302534-Genuine-Toyota-LAMP-ASSY-FRONT-TURN-SIGNAL-RH-SU003-02534/182382108529
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/XAAAAgJhWeA-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/OAAAAgJhWeA-1920-1215x1620.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/RQAAAgFhWeA-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/OgAAAgFhWeA-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20200131_184515-2160x1620.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20200131_184526-2160x1620.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20191211_201113-2160x1620.jpg)
Ми також не забули про передню буксирувальну петлю. Заводська опинилась надто глибоко під бампером, тож ми сконструювали нижній “баш-бар” на якому тепер стоїть буксирувальна петля. До того ж цей каркас додатково утримує передній бампер.
Нарешті все було зібрано то виставлено як слід. Ось що с того вийшло:
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/8EAAAgEh3eA-1920.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20200316_171953-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20200408_151415-1-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20201205_142934-1-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20201205_143139-1-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/20201205_143206-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/IMG_6716-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/IMG_6717-1-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/IMG_6728-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/IMG_6740-1-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/IMG_6742-1-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/IMG_20210829_124143-scaled.jpg)
![](https://pm.sbx.ink/wp-content/uploads/2022/02/QUAAAgEh3eA-1920.jpg)
Коли нарешті зібрав ту саму селіку про яку всі чули але ні хто не бачив, та показуєш її друзям ))):
Далі буде ….